Tag Archives: ‘ Donaldi:

Donaldi në “BBVA” përballë Luizit? Lori Hoxha ‘paralajmëron’ rikthimin e ish-banorëve në shtëpi…!

Nëse lajmi ‘bombë’ për ju ishte se Donaldi nuk do të jetë me pjesë e “Më lër të flas” një tjetër lajm pason të parin. Ishte Sara Hoxha ajo që i hodhi benzinë zjarrit duke hedhur në Instastory Romeon dhe shkruan: ”po Donald Veshaj ku është? Apo mos vallë do rikthehet tek shtëpia e tij e preferuar?” Donaldi riposton story-n …

Read More »

“Kënga e fundit ishte dedikim”/ Donaldi tregon kush është vajza më seksi sipas ti

Në emisionin më të ri në ‘Top Channel’ “Më lër të flas”, përveç intervistave zhvillohen edhe lojëra interesante me të ftuarit ku duhet të zgjedhet mes përgjigjes së pyetjeve që bëhen ose në mungesë të përgjigjes mund të jepet një deklaratë për diçka të caktuar. I pyetur nga Romeo rreth moderatores më të preferuar në TCH, Donaldi është përgjigjur tërthorazi …

Read More »

Donaldi, aktori po i kërkon rikthim Beatrixës

Donald Veshaj doli me çmimin e dytë nga “Big Brother VIP”. Dita e parë pas daljes ishte mjaft aktive për aktorin, për të rënë më pas për ditë me rradhë në heshtje. Gjatë kësaj kohe Beatrix, e dashura e tij brenda shtëpisë së “Big Brother” konfirmoi ndarjen e shumëpërfolur. Ajo gjithashtu e hoqi Donaldin nga Instagrami, por ky i fundit nuk ka …

Read More »