Tag Archives: Deshton protesta

Dështon protesta/ Bizneset e vogla nuk i përgjigjen thirrjes së shoqatës, vijojnë normalisht me punën

Vetëm pak nga bizneset e vogla i janë përgjigjur thirrjes së shoqatës për të dalë në protestë. Ndërsa ishte lajmëruar në orën 10 mbajtja e protestës dhe ulja e çepenave, drejtuesit e këtyre bizneseve të vogla e të mesme kanë vijuar normalisht me aktivitetin e tyre. Kreu i shoqatës së biznesit Albert Nasto tha në prononcim për mediat mëngjesin e …

Read More »