Tag Archives: deklaraten e papritur

Pasi u kap së bashku me Mauro Icardin, Wanda Nara bën deklaratën e papritur

Wanda Nara dhe Mauro Icardi kanë shkaktuar shumë zhurmë me ndarjen e tyre. Ndonëse në fillim u duk se kishte shpresa për një ribashkim, tani këto shpresa janë shuar. Ish-çifti janë ndarë me njëri-tjetrin. Së fundmi ka qenë Wanda, e cila e ftuar në “Verissimo”, ka treguar arsyet e saj pse u nda nga futbollisti. “Kemi 5 fëmijë bashkë dhe …

Read More »