Tag Archives: debate ne parlament

“Ju kanë rrahur që kur keni qenë këlyshë”, Rama nuk përmbahet ndaj opozitës: Jeni një bisht i asaj krijesës non grata

Kryeministri Edi Rama teksa foli për çmimin e energjisë, për të cilën tha se 80% paguhet nga buxheti i shtetit nuk la pa sulmuar opozitën. Teksa i etiketoi ata të pa fe dhe pa atdhe, deklaroi se janë “bisht i Sali Berishës dhe se janë rrahur që kur kanë qenë këlyshë”. “Ne do ta mbrojmë me çdo çmimi çmimin e …

Read More »