Tag Archives: corapet

Vrasje e Ndojit, njolla gjaku në tuta dhe çorapet e Land Mirit. 34-vjeçari kishte pirë alkool dhe kokainë me dy perosna të tjerë

Në dosjen e Prokurorisë së Krujës të sigurara nga Klan News, janë zbardhur dëshmitë e familjarëve të 34-vjeçarit Indrit Ndoj dhe personave që kanë pasur kontakte më të natën e ngjarjes. Babi i Ndojit thekson se djali ka dalë nga shtëpia në datën 20 rreth orës 18:00 dhe nuk u kthye më. Prindrit janë shqetësuar nga mesnata se Indriti nuk …

Read More »