Tag Archives: bilete

Çmimet më të larta në histori / Ja sa kushton një biletë për të parë koncertin e Adele

Adele është një nga këngëtaret më të suksesshme dhe më të dëgjuar në botë por fansave do i duhet të kursejnë shumë para për të parë koncertet e saj në Las Vegas sepse me biletat për koncertet e saj në faqet e rishitjes thuhet se kushtojnë rreth 46 mijë euro. Sipas The Mirror, personat që do të ulen në rreshtin …

Read More »