Tag Archives: Beyonce

Shuma marramendëse që fiton Beyonce me vetëm 90 minuta koncert

Ylli i muzikës pop Beyonce është ngjitur në skenë për performancën e saj të parë që nga viti 2018 në një hotel privat në Dubai. 41-vjeçarja zhvilloi një koncert prej 90 minutash për hapjen e ‘Atlantis The Royal’, i cilësuar si resorti më ultraluksoz në botë. Beyonce doli përpara një turme prej 1500 personash me një fustan të verdhë me …

Read More »

Beyonce zgjedh stilisten shqiptare për videoklipin e saj!

Gjithmonë e më shumë, Beyonce po shfaqet si një dashamirëse e bindur e stilistëve shqiptare. Queen B ka zgjedhur disa herë krijime të Valdrin Sahitit, e së fundi, ka preferuar sërish një bashkëkombasen tonë për ta veshur në njërin prej eventeve më të rëndësishme të saj. Këngëtarja me famë botërore ka piketuar për këtë rast stilisten nga Prizreni, Lena Berisha. …

Read More »

Si rrallëherë, Beyonce ndan foto me tre fëmijët e saj

Beyonce ka postuar një fotografi të rrallë me tre fëmijët e saj dhe të Jay-Z, përpara publikimit të albumit të saj të ri “Renaissance”. 40 vjeçarja poztoi krah vajzës 10 vjeçare dhe dy binjakëve të saj pesëvjeçarë. Beyonce vazhdoi të falënderonte publikisht fëmijët e saj, bashkëshortin dhe anëtarët e tjerë të ngushtë të familjes që i dhanë asaj ‘hapësirën, kreativitetin …

Read More »

Beyonce, 9 milionë dollarë bizhuteri për natën e Oscars

Që Beyonce ishte mahnitëse natën e Oscars, këtë e tha gjithë bota, por ajo që disave u shpëtoi nga paraqitja e artistes ikonë, ishte vlera e bizhuterive që mbante. Beyonce nuk është nga ata emra që të habit për shifrat e çmendura të veshjeve, apo bizhuve, por këtë herë në total ajo mbante veshur aksesorë diamanti me vlerë 9 milionë …

Read More »