Tag Archives: banda e durresit

Kush është “Feste”, njeriu që akuzon SPAK se vrau Vis Dedajn e nënën e tij: Çfarë tregoi Coli për Lul Berishën

Festim Qoli, një prej personave të shpallur në kërkim nga SPAK dhe që në Durrës, njihet me nofkën “Feste”, është një nga njerëzit që jo vetëm se njihet si kontigjent në kartotekat kriminale të Policisë së Shtetit, por është evidentuar si njeriu që ka qëlluar me armë zjarri, në drejtim të Lulzim Berishës, që konsiderohet nga prokuroria si kapo i …

Read More »