Tag Archives: Asnje kandidat

Asnjë kandidat nga “Alibeaj”/ Zgjedhjet lokale, emrat e kandidatëve të mundshëm të Berishës për primaret e PD-së

Deri më 6 nëntor, të gjithë kandidatët që do marrin pjesë në primaret e brendshme të Partisë Demokratike duhet të kenë dorëzuar dokumentacionin. Disa prej tyre janë figura të njohura në nivel kombëtar, ndërsa disa prej tyre në rrethet e tyre lokale dhe në bashkitë ku do të garojnë. Gara për Tiranën pritet të jetë edhe më e luftuara, teksa …

Read More »