Tag Archives: Aleksandër Kovaçi

“Do tërhiqemi përkohësisht nga bojkoti mësimor”/ Kovaçi: Nesër do mbahet protesta e radhës

Pedagogët do të dalin nesër në orën 11:00 sërish në protestë para Politeknikut. Këtë gjë e bëri të ditur kreu i Sindikatës Aleksandër Kovaçi, i cili tha se pedagogët do të tërhiqen përkohësisht nga bojkoti mësimor. “Tani më 9 javë nga dërgimi i peticionit, 7 javë protesta dhe 3 javë bojkot të procesit mësimor me synim të reagimit, përshkallëzimi i …

Read More »