Tag Archives: akuzat ndaj Bllakos te palogjikshme

Inceneratorët, flet avokati i Alqi Bllakos: Akuzat e SPAK-ut të pa logjikshme, klienti im ka respektuar direktivat ligjore

Avokati i ish-deputetit Alqi Bllako, Sokol Hazizaj, i ftuar nw emisionin “Opinion” u shpreh se klienti i tij wshtw i pafajshëm dhe akuzat e ngritura nga SPAK janë të pa logjikshme. Ai pretendoi se Bllako, nuk ka konsumuar vepra penale. “Janë dy dyshime për mua janë të pa logjikshme. Është akuza ose dyshimi se ka kryer veprën penale të korrupsionin …

Read More »