Tag Archives: Afera si telenovelë turke

Arrestimet për inceneratorët, deputeti i PD: Afera si telenovelë turke

Deputeti Luçiano Boçi ka reaguar për arretsimet e kryera dje nga SPAK për aferën e inceneratorit të Fierit dhe Elbasanit. Për Boçin kërkesa për arrestimin e deputetit Alqi Bllako nuk përbën lajm. Deputeti thekson se të tjerë japing urdhra, të tjerë financojnë dhe përfitojnë, si dhe të tjerë arrestohen. Sipas tij, kjo është fabula e asaj që po ndodh me …

Read More »