Tag Archives: 7 tetor 2022

Parashikimi i motit, 7 tetor 2022

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën të ditur se për ditën e sotme vendi ynë do të vijojë të ndikohet nga kushte të qëndrueshme atmosferike. Moti parashikohet me alternime vranësirash gjate natës deri në mëngjes dhe më pas në pjesën jugore kthjellime. Era do të fryjë me drejtim juglindje-veriperëndim me shpejtësi 1-4m/sek, ndërsa në bregdet e zona luginore era me shpejtësi 5-7m/s. …

Read More »

Horoskopi për ditën e sotme, 7 tetor 2022

Dashi Pozicioni juaj financiar do të përmirësohet përmes fitimeve të papritura. Mund t’ju duhet të bëni një udhëtim të padëshiruar, për shkak të të cilit mund t’ju prishet plani për të kaluar kohë me familjen. Mund të keni një debat me bashkëshortin gjatë ditës, por gjithçka do të zgjidhet në fund të ditës. Demi Një ribashkim me një mik të …

Read More »