Tag Archives: 22 tetor 2022

Parashikimi i motit për datën 22 tetor 2022

Edhe për këtë fundjavë që presim përpara vendi ynë do të vijojë të jetë nën diktimin e kushteve atmosferike të qëndrueshme falë masave ajrore relativisht të ngrohta me origjinë jugperëndimore. Moti parashikohet i kthjellët në të gjithë territorin përjashtuar vranësirat e pakta kalimtare në relievet malore në veri dhe lindje. Era do të fryje me drejtim kryesor nga kuadrati i …

Read More »

Horoskopi për ditën e sotme, 22 tetor 2022

Dashi Bëni kujdes nga konsumimi i ndonjë ushqimi të ndenjur apo të keq sot. Mos harroni gjithmonë se paratë që kurseni sot do t’ju vijnë në ndihmë në një ditë me shi. Prandaj, filloni të kurseni nga sot dhe shmangni shpenzimet e tepërta. Mos hezitoni t’i kërkoni falje partnerit/partneres për gabimet tuaja. Demi Një orar i lehtë në punë do …

Read More »