Tag Archives: 21 tetor 2022

Parashikimi i motit, 21 tetor 2022

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën të ditur se sot vendi do të vijojë të ndikohet nga kushte të qëndrueshme atmosferike falë depërtimit të masave ajrore të thata dhe relativisht të ngrohta me origjinë jugperëndimore. Moti parashikohet i kthjellët me vranësira të pakta kalimtare në relievet malore në lindje. Era do të fryjë me drejtim verilindje-veriperëndim e lehtë e mesatare. Valëzimi në …

Read More »

Horoskopi për ditën e sotme, 21 tetor 2022

Dashi Nëse dëshironi të bëheni të fortë financiarisht në të ardhmen, atëherë duhet të filloni të kurseni para që sot. Një mik i vjetër mund t’ju bëjë një vizitë të këndshme më vonë gjatë ditës. Kujtimet romantike do të pushtojnë mendimet tuaja. Demi Sot do të jeni të relaksuar dhe në disponimin e duhur për t’u kënaqur. Pavarësisht shumë konflikteve, …

Read More »