Tag Archives: 14 nëntor 2022

Parashikimi i motit, 14 Nëntor 2022

Sipas MeteoAlb, vendi ynë do të përfshihet nga masat ajrore të qëndrueshme përgjatë gjithë ditës, ku kthjellimet do të jenë dominuese në zonat bregdetare dhe të ulëta, ndërsa në zonat malore do të ketë kalime të pakta vranësirash. por në orët vijuese vranësirat do të shtohen përkohësisht në  të gjithë territorin. Temperaturat e ajrit do të rriten lehtë në mëngjes …

Read More »

Horoskopi për ditën e sotme, 14 nëntor 2022

Dashi Qëllimet dhe dëshirat tuaja të menjëhershme mund të duket se papritmas bashkohen sot, me sa duket me dëshirën e tyre. Kjo mund të jetë e çuditshme, dhe ndoshta pak e frikshme, por fuqia juaj e brendshme është veçanërisht e fortë tani. Demi Energjia e bollshme fizike dhe emocionale i jep fuqisë suaj të brendshme të mendjes mbi materien një …

Read More »