Tag Archives: 10 nëntor 2022

Parashikimi i motit për datën 10 nëntor 2022

Ditën e enjte vendi do të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të qendrueshme. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira kalimtare. Mjegulla dhe mjegullina e mëngjesit përgjatë luginave të lumenjve do të bëhet përsëri e pranishme. Era do të fryjë e lehtë me drejtim juglindje e veriperëndim ndërsa përgjatë bregdetit deri mesatare në mesditë. Valëzimi në dete i forcës …

Read More »

Horoskopi për ditën e sotme, 10 nëntor 2022

Dashi Duke u fokusuar në detyrat dhe punët e përditshme në dorë, ka të ngjarë të fitoni njohuri të rëndësishme në lidhje me karrierën tuaj. Ky informacion i vlefshëm do të vijë përmes kanaleve delikate të zemrës suaj – jo nga zërat në kokën tuaj. Dëgjoni institiktin tuaj. Demi Ju jeni në një pozicion me fuqi të madhe. Sigurohuni që …

Read More »