Showbizz

Çfarë ndodhi? Disa ditë pas dasmës, Britney Spears ‘zhduket’ papritur nga Instagrami

Britney Spears  ‘e bëri sërish’, këngëtarja me famë botërore është ‘zhdukur’ nga Instagrami disa ditë pasi u martua me partnerin e saj Sam Asghari. Llogaria e yllit të popit në Instagram nuk gjendej askund ditën e sotme. Megjithëse 40-vjeçarja ka bërë disa ‘pushime’ të shkurtra nga platforma e mediave sociale dhe më parë, kjo e fundit vjen mes ditëve të …

Read More »

J.Lo rrëfehet për periudhën e vështirë të divorcit: Ndihesha e zhvlerësuar

Kanë kaluar tetë vjet që kur Jennifer Lopez u divorcua nga Marc Anthony, pas një marrëdhënieje 10-vjeçare. Martesa e tyre konsiderohej si martesa e ëndrrave, por thuhet se Marc Anthony ishte shumë xheloz ndaj J.Lo-së, dersa ajo vendosi t’i jepte fund lidhjes së tyre, duke kaluar nëpër divorcin e tretë në jetën e saj. Ata nisën romancën në vitin 2004 …

Read More »

“Ishte i shkatërruar!” Aktori i njohur zbulon gjendjen e Will Smith pas incidentit me Chris Rock

Aktori Tyler Perry e ka bërë shumë të qartë qëndrimin e tij për incidentin Will Smith-Chris Rock në çmimet Oscars. Pas atij momenti tronditës, Perry u fotografua duke folur me Smith dhe duke vendosur dorën mbi supin e tij. Por, gjatë një interviste me Gayle King në Festivalin Tribeca të New York, ai sqaroi se nuk po mbante anën e askujt. …

Read More »

Kim Kardashian nuk i lë vend imagjinatës/ Provokon me fotot seksi

Kim Kardashian dhe fotot e nxehta provokuese janë dy gjëra që jetojnë në simbiozë Kim do sjellë shumë shpejt koleksionin e saj të ri të të brendshmeve SKIMS dhe tashmë ka filluar prezantimin e tij në rrjetet sociale. 41 vjeçarja ndezi rrjetin e veshur me reçipeta të bardha, me gjysmë-geta të tejdukshme dhe mbathje të bardha. Kim provokoi me pozat e saj …

Read More »

E papritur në dasmën e Britney Spears! Ish-bashkëshorti ndërpret ceremoninë, ndërhyn policia

Dasma e Britney Spears u ndërpre në mënyrë dramatike, pasi burri i saj i parë, Jason Alexander, u shfaq duke u përpjekur të prishte ceremoninë. Alexander u arrestua menjëherë nga policia por shkaktoi një dramë të madhe dhe totalisht të papritur. “Unë jam këtu për të prishur dasmën sepse askush nuk është këtu përveç Sam. Ku dreqin është familja?” -tha Jason sikurse …

Read More »

Yll Limani dhe Noizy kanë publikuar bashkëpunimin e tyre me titull “Alkool”

Dy prej artistëve më të dashur në industrinë e muzikës shqiptare kanë bashkuar forcat në një projekt të ri. I paralajmëruar ditë më parë, “Alkool” është publikuar sot nga ora 18:00 në të gjitha platformat digjitale. Me muzikë dhe tekst nga Yll Limani, Tonic x Denk dhe Noizy dhe beat nga Bryan S, producent i këngës është Panda Music. “Alkool” …

Read More »

“E kapi duke e tradhtuar”/ Çifti i njohur drejt ndarjes pas 11 vitesh martesë

Çifti i famshëm, futbollisti Pique dhe këngëtarja Shakira janë pranë ndarjes, shkruajnë mediat e huaja. Në twitter po qarkullojnë lajmet se çifti është pranë ndarjes, pasi dyshohet se këngëtarja kolumbiane 45-vjeçare e ka kapur futbollistin duke e tradhtuar me një vajzë tjetër. Pique tani jeton vetëm në një apartment në Barcelonë. Ylli i Barcelonës, Gerard Piqué dhe ylli i popit …

Read More »

U kryqëzua në rrjet për lidhjen me Donaldin, Beatrix Ramosaj “rrëfehet” tek Luana: Ka qenë eksperienca më traumatike

Në një lidhje live me Luana Vjollcën, në kuadër të projektit “Thuaje”, Beatrix ka folur për periudhën e vështirë që kaloi pas daljes nga Big Brother VIP. “Kam qëndruar për 100 ditë e izoluar komplet pa asnjë informacion dhe kur del, nuk del normal. Nuk je në gjendje aq të mirë sa përpara. Ju e dini se sa traumatike ka …

Read More »