Horoskopi

Horoskopi 16 Gusht 2022

Dashi Dite mjaft e qëndrueshme ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Mes jush dhe partnerin çdo gjë do ece mire dhe do merreni vesh për gjithçka. Beqaret jo vetëm qe do realizojnë takime, por mund te FIllojnë shpejt edhe lidhje serioze. Ne planin FInanciar yjet do ndikojnë pozitivisht dhe nxitin përmirësimin e …

Read More »

Horoskopi për ditën e sotme, 15 gusht 2022

Dashi Aktiviteti juaj mendor është më i theksuar se zakonisht. Mund të jetë e vështirë të ndaloni breshërinë e mendimeve që kalojnë nëpër kokën tuaj. Mendimi juaj do të jetë shumë më i qartë nëse merrni kohë për të ngadalësuar dhe medituar. Demi Idetë janë intriguese sot. Ju mund të ndiheni si një fëmijë në një dyqan ëmbëlsirash duke parë …

Read More »

Horoskopi 13 gusht 2022

     Dashi Do jeni shumë të frymëzuar gjatë kësaj dite dhe të gatshëm për t’u përshtatur me çdo lloj situate për të arritur sa më lart. Për ju të dashuruarit dita do fillojë mire, por shumë shpejt situata do ndryshojë tërësisht për shkak të disa personave të jashtëm që do ndërhyjnë. Mos ju besoni atyre më shumë sesa atij që …

Read More »

Horoskopi 11 Gusht 2022

Dashi – Informacioni që mund të merrni nga të tjerët mund t’ju nxisë të merrni pjesë në projekte ambicioze, të lidhura me punën, veten ose një grup. Përdorni talentet krijuese, por në të njëjtën kohë jini praktikë me zbatimin e tyre. Dashuria do të ndikohet nga energjia e planetëve do të krijojë një atmosferë që i lë vendin një nate plot argëtim e …

Read More »

Horoskopi 9 gusht 2022

Dashi Dita e sotme do jetë e ndriçuar nga yjet prandaj çdo gjë ka për t’iu shkuar si e kishit menduar. Nëse jeni në një lidhje do e bazoni marrëdhënien tek besimi reciprok dhe do i kushtoni më shumë vëmendje intimitetit. Darka do jetë vërtet e nxehtë. Nëse jeni beqarë do keni shumë pretendentë dhe do iu jepet mundësia të …

Read More »

Nuk e dinit? Ja si të joshni dikë bazuar në shenjën tuaj të horoskopit

Dashi Dashi pëlqen dikë me një personalitet të sinqertë, pasionant dhe të drejpërdrejtë. Ata nuk do e bëjnë gjithmonë të parët hapin kështu që bëhuni gati të thyeni akullin. Natyra e tyre shumë inteligjente do ju mundojë të arrini qëllimin tuaj, prandaj tregohuni të vëmendshëm dhe të zgjuar. Niseni bisedën nga një detaj që keni vënë re në mënyrë që …

Read More »

Horoskopi për diten e sotme 22 gusht

Dashi Jeni në mes të një procesi rilindjeje. Do hidhni pas cdo dështim, gjithcka do ece sipas ëndrave tuaja. E vetmja gjë që ju duhet është energji, njerëz të mirë afër, dhe dështirë për të dëfryer dhe festuar fitoret e medha qe jeta do ju sjelle. Demi Janë disa vendime të cilat duhet ti merrni menjëherë. Edhe pse në këtë …

Read More »

Horoskopi për ditën e sotme, 4 gusht 2022

DASHI Disa investime që keni bërë do t’ju sjellin fitime financiare. Jeta juaj në çift do të lulëzojë. Kjo do të jetë një ditë shumë aktive në jetën tuaj shoqërore, njerëzit do të kërkojnë këshilla nga ju dhe do të pajtohen pothuajse me gjithçka që thoni. DEMI Një zhvillim i rëndësishëm në jetën tuaj profesionale, do të sjellë gëzim për …

Read More »

Horoskopi për ditën e sotme, 3 gusht 2022

DASHI Sot do të keni kohë dhe prirje për të bërë gjëra që do të përmirësojnë shëndetin dhe pamjen tuaj. Në përgjithësi, kjo do të jetë një ditë e dobishme, por dikush që mendoni se mund t’i besoni, mund t’ju zhgënjejë. Jeta në çift do të marrë një kthesë të bukur sot. DEMI Një ribashkim me një mik të vjetër …

Read More »

Horoskopi për ditën e sotme, 1 gusht 2022

Dashi Dikush do t’ju japë mundësinë për të jetuar një përvojë interesante: të mos e pranoni nuk do të mëkat! Mbrëmja premton të jetë perfekte për ata që jetojnë një histori të lumtur dashurie; edhe beqarët do kenë më shumë se një arsye për të qenë të lumtur. Demi Tërhiqni rremat në varkë dhe bëni një bilanc përpara se të …

Read More »