“Nuk keni parë gjë akoma”, Luizi nis një “Big Brother” në Instagram

Fenomeni i Big Brother VIP Albania, Luiz Ejlli ka vazhduar lojërat e tij edhe jashtë shtëpisë

U desh të presim tri ditë që ai të tregojë se e mori profilin e tij në Instagram, të cilin e hapi tashmë gruaja e tij Kiara Ejlli.

Fillimisht, Luizi para se të bëj postimin bëri një truk duke larguar nga miqësia tre miq të tij që i kanë qëndruar shumë afër gjatë këtij rrugëtimi në Big Brother VIP Albania.

Bëhet fjalë për Meridian Ramçaj dhe dy miqtë e tij të fëmijërisë Jon Ndoja dhe Jul Deda.

Largimi nga lista e miqve tre shokët e tij bëri që Anaid Kaloti të reagojë me një Story ku shkruante: Nuk keni parë gjë akoma.

Anaidi bashkë me Jetmirin vazhdimisht kanë qenë kritikë për Jonin dhe Marion si shokë të Luizit dhe po ashtu për Kiarën. Madje kjo dyshe besohet se kanë ndikuar tek marrëdhënia e Luizit me dhëndrin e tij, Sokol Tahiri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

one × four =