Aktori Jamie Fox mbetet ende i shtuar në spital, ja situata e tij shëndetësore

Javën e kaluar, Jamie Foxx u dërgua me urgjencë në spital. Një burim tha për CNN për gjendjen e aktorit 55-vjeçar, i cili ndodhet i shtruar në spital në Atlanta. Burimi tha se ata janë duke bërë teste dhe ende po përpiqen të kuptojnë saktësisht se çfarë ka ndodhur.

Fox ishte në Atlanta për xhirimet e filmit të Netflix “Kthehu në veprim”, ku gjithashtu luan Cameron Diaz dhe Glenn Close. Megjithëse xhirimet fillimisht u ndërprenë, zëvendësuesi i tij është parë duke xhiruar në xhirime gjatë mungesës së Fox.

Vetëm pak ditë më parë, një tjetër burim i tha revistës People se gjendja e tij “po përmirësohet vazhdimisht”.

Të mërkurën, vajza e Fox Corinne njoftoi lajmin se ai ishte sëmurë, duke shkruar: “Duam të ndajmë me ju lajmin se babai im, Jamie Foxx, përjetoi një komplikacion mjekësor dje. Për fat të mirë, për shkak të veprimeve të shpejta dhe kujdesit të madh, ai tashmë është në rrugën e rikuperimit. Ne e dimë se sa i dashur është ai dhe vlerësojmë lutjet tuaja. Familja kërkon privatësi gjatë kësaj kohe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 × 1 =