Donaldi në “BBVA” përballë Luizit? Lori Hoxha ‘paralajmëron’ rikthimin e ish-banorëve në shtëpi…!

Nëse lajmi ‘bombë’ për ju ishte se Donaldi nuk do të jetë me pjesë e “Më lër të flas” një tjetër lajm pason të parin.

Ishte Sara Hoxha ajo që i hodhi benzinë zjarrit duke hedhur në Instastory Romeon dhe shkruan: ”po Donald Veshaj ku është? Apo mos vallë do rikthehet tek shtëpia e tij e preferuar?”

Donaldi në "BBVA" përballë Luizit? Lori Hoxha 'paralajmëron' rikthimin e ish-banorëve në shtëpi...!

Mos duan ta rikthejne ne BBVIP Donaldin per t’u perballur me Luizin, te cilit s’po i gjejne rival, per ta mbivendosur bashke me Olten dhe Qetesorin, me shpresen qe te tre ta perballojne?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 × five =