Rita Ora shkëlqen pas ceremonisë në “Oscar”

Rita Ora e cila e njeh mirë fushën e modës dhe di ta tërheqë vëmendjen e publikut me stilin dhe dukjen e saj, shkëlqeu edhe këtë vit në çmimet Oscar.

Rita shkëlqeu në këtë ngjarje e shoqëruar nga Taika Waititi, e veshur me një fustan të bardhë.

Teksa kamerat e fotografonin çiftin e sapomartuarit, ata nuk hezituan të pozojnë gjatë parakalimit mbi qilimin blu, madje në një moment edhe e ndanë një puthje për të gjithë fotografët e pranishëm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

seventeen + fourteen =