FOTOT/ Rama publikon pamje nga punimet, ja si duket Piramida e Tiranës

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me pamje nga puna që po bëhet për transformimin e Piramidës në Tiranë.

Piramida së shpejti do të jetë gati dhe do të jetë qendra më e madhe e teknologjisë digjitale në Ballkan.

“MIRËMËNGJES dhe me punën e përditshme në kantierin e Piramidës së Tiranës, e cila së shpejti do të jetë gati për qendrën më të madhe të teknologjisë digjitale në Ballkan, ju uroj një javë të mbarë” shkruan Rama.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

19 + 8 =