Drejtuesi i ri i SPAK, reagon Rama: Procesi foli vetë! Thashethemet për kapjen e institucionit i mori era

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas zgjedhjes se Altin Dumanit si kryetar i ri i SPAK.

Rama shkruan se Procesi i zgjedhjes së drejtuesit të ri të SPAK foli vetë kundër thashethemeve.

Postimi i Ramës:

Procesi i zgjedhjes së drejtuesit të ri të SPAK foli vetë për të gjithë ata që duan të dëgjojnë dhe të gjitha thashethemet e katundit politik e mediatik për kapjen e skapjen e SPAK-ut nga regjimi i mori era! Urime drejtuesit të ri dhe fjalën le ta marrë puna me rezultate konkrete!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

13 − 12 =