Tiranë/ Të shtëna me armë zjarri, një person ka mbetur i plagosur

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Tasim Shehu”. Burime bëjnë me dije se ngjarja dyshohet se ka ndodhur pas një konflikti banal.

I plagosuri është dërguar menjëherë në spital për ndihmë mjekësore.

Ende nuk është identifikuar se kush është personi i plagosur. Ndërkohë që policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton mbi rastin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eleven + 4 =