Video/ Në ankth dhe i emocionuar, Jose Mourinho zbret në Air Albania

Trajneri i skuadrës së Romës, Jose Mourinho zbret në fushën e Air Albania. Special One, shikon tribunën e kryesore, teksa duket mjaft në ankth dhe i emocionuar.

Trajneri portugez nuk ka humbur asnjë finale Europiane në karrierën e tij, duke fituar me Porton, Interin dhe Man United.

Ndërkohë, shqiptari Kumbulla e nis ndeshjen nga stoli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 × four =