Plas grushti mes tifozëve të Feynoord-it në stadium

Probleme në stadiumin “Air Albania”. Në pjesën pas porte ku janë vendosur ultrasit e Feyenoordit ka nisur një sherr i madh.

Disa tifozë dallohen duke përdorur grushtet mes tyre. Holandezët po shfaqen më të zhurmshëm dhe aktivë në finalen e Conference League.

Stadiumi është mbushur plot, atmosfera është e bukur, por nuk mungojnë as tensione dhe përplasje të tilla.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 × 1 =