Të shtëna me armë zjarri në Kombinat, ka të plagosur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kombinat ku janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri. Mesohet se dy polic kane

Sipas informacioneve paraprake një 60-vjeçar në zonën e Kombinatit në Tiranë ka shkuar në spital i plagosur. Nderkohe mesohet i plagosuri eshte reanimacion.Tashme rajoni 3 i policise eshte kthyer ne nje skene krimi dhe se ngjarja po hetohet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 × two =