Vjehrra në Vlorë rreh nusen e djalit, e reja ia kthen me të njëjtën monedhë

Në vjehrrë në Vlorë ka dhunuar nusen e djalit të saj.

“Specialistët e Hetimit të Krimit të Komisariatit të Policisë Vlorë arrestuan në flagrancë shtetasen C. B., 44 vjeçe, banuese në lagjen “Pavarësia”, Vlorë, për veprën penale “Dhuna në familje”, pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj nuses së djalit, shtetases K. B., 28 vjeçe, banuese në lagjen “Pavarësia”, Vlorë. Gjithashtu, për këtë rast është proceduar në gjendje të lirë dhe shtetasja K. B., sepse ka ushtruar dhunë ndaj shtetases C. B“, njofton  policia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

three × one =