Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /var/www/html/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/post-head.php on line 73

Alibeaj mbledh nesër grupin parlamentar, Berisha konfirmon: Do të marr pjesë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka përfunduar takimin me Komisionin e Rithemelimit në selinë blu.

Lidhur me njoftimin e PD, për mbledhjen që do të mbajë nesër Enkelejd Alibeaj me grupin parlamentar, Berisha tha se është njoftuar nga kolegët e tij dhe se do të marrë pjesë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

18 − 10 =