Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /var/www/html/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/post-head.php on line 73

Formacionet zyrtare të miqësores Shqipëri-Spanjë, Cikalleshi dhe Broja

Në prag të sfidës, janë publikuar edhe formacionet e miqësores Shqipëri-Spanjë.

Nga kombëtarja, trajneri Italian Eduardo Reja nuk ka supriza përveç portës që do të mbrohet nga Etrit Berisha. Në mbrojtje, konfirmohet treshja Gjimshiti-Kumbulla-Ismajli.

Bare, Laçi dhe Gjasula qëndrojnë në mesfushë, ndërsa krahu mbrohet nga Hysaj dhe Balliu. Në sulm, Reja ka hedhur Armando Brojën dhe Cikalleshin.

Shqipëria 3-5-2: Berisha, Gjimshiti, Kumbulla, Ismajli, Hysaj, Balliu, Gjasula, Laçi, Bare, Broja dhe Cikalleshi

Spanja: 4-3-3: Raya Marttin, Carvajal, Eric Garcia, Pau Torres, Alonso, Gavi, Pedri, Rodri, Ferran Torres, Morota dhe Sarabia

Formacionet zyrtare të miqësores Shqipëri-Spanjë, Cikalleshi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

fifteen − five =