Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /var/www/html/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/post-head.php on line 73

Berisha vijon ‘foltoren’, nesër takime në Tepelenë dhe Përmet

Ish-kryeministri Sali Berisha do të vijojë me ‘foltoren’ dhe takimet me demokratët. Nesër ish-kryeministri do të zhvillojë një takim me demokratët e Tepelenës dhe të Përmetit.

“Te dielen, 27.03.2022, ne ora 11:00, lideri historik i demokrateve z. Sali Berisha zhvillon Foloren e radhes ne Tepelene. Foltorja zhvillohet me pas ne Permet, ne ora 13:00”, thuhet në njoftim.

Një ditë më parë, gjykata e Tiranës njohu statutin e Kuvendit të 11 Dhjetorit duke i dhënë juridikisht PD-në, Komisionit të Rithemelimi. Ish-kryeministri Sali Berisha zhvilloi dje një takim në selinë blu me Enkelejd Alibeajn dhe Gazment Bardhin, ndërsa mbajti edhe mbledhjen e parë të ‘Rithemelimit’ në seli, pas dorëheqjes së Lulzim Bashës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 × 2 =