SPAK

Aktualitet/Lajme

Delegacioni me personalitete të drejtësisë amerikane viziton SPAK-un

Një delegacion me personalitete të drejtësisë amerikane vizitoi sot Prokurorinë e Posaçme SPAK, ku u takua me kreun e këtij…

Lexo më shumë »
Aktualitet/Lajme

Pjerin Ndreu flet pas daljes nga SPAK: S’jam nga ata që filloj e qaj, i gatshëm të sqaroj këtu çdo gjë, në çdo orë të ditës e natës

Pjerin Ndreu, kryetari i Bashkisë së Lezhës, është paraqitur në SPAK rreth orës 10:00 të së mërkurës. Ai ka qëndruar…

Lexo më shumë »
Aktualitet/Lajme

Sa persona nën hetim nga SPAK fshihen në Dubai? Altin Dumani zbulon detaje

Kreu i SPAK Altin Dumani, në një takim me gazetarët, tregoi se sa persona të hetuar nga Prokuroria e Posaçme…

Lexo më shumë »
Aktualitet/Lajme

Kreu i SPAK përgënjeshtron Bardhin: Nuk ka asnjë kallëzim ndaj Olsi Ramës

Në një takim të zhvilluar me gazetarët, kreu i SPAK Altin Dumani u është përgjigjur disa pyetjeve, për çështje që…

Lexo më shumë »
Aktualitet/Lajme

Spartak Ngjela: Berisha ikën nga politika, lidershipi i ri në PD do jetë…

Spartak Ngjela ka bërë një parashikim në “Top Talk” nëse Sali Berisha dënohet nga SPAK dhe se çfarë do ndodhë…

Lexo më shumë »
Aktualitet/Lajme

Ekstradimi i Durim Bamit nga Dubai, SPAK dorëzon kërkesën pranë Ministrisë së Drejtësisë

Prokuroria e Posaçme (SPAK) ka dorëzuar kërkesën në Ministrinë e Drejtësisë për ekstradimin e Durim Bamit. Durim Bami u arrestua…

Lexo më shumë »
Aktualitet/Lajme

SPAK merr të pandehur zyrtarisht Klodian Zoton për aferën e Inceneratorëve, zbardhet dosja hetimore

Prokuroria e Posaçme ka marrë të pandehur zyrtarisht Klodian Zoton për aferën e Inceneratorëve. Në dosjen hetimore të SPAK, theksohet…

Lexo më shumë »
Aktualitet/Lajme

Meta u bëri thirrje qytetarëve që të rrëmbejnë armët, Romeo Kara: Ai dhe familja e tij janë në hall të madh, njerëzit po e braktisin

Avokati Romeo Kara, komentoi veprimet e fundit të kryetarit të Partisë së Lirisë, Ilir Meta i cili bëri thirrje banorëve…

Lexo më shumë »
Aktualitet/Lajme

Ilir Meta nuk përmbahet: Do i kap për veshi spurdhjakët dhe baxhellat e SPAK, që merren me mua dhe Berishën dhe s’arrestojnë Ramën e Veliajn. Jemi gati të vdesim

Presidenti i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka folur me tone të ashpra ndaj Prokurorisë së Posaçme (SPAK) duke thënë…

Lexo më shumë »
Aktualitet/Lajme

“Të përfshirë policë të nivelit të lartë”, Softa paralajmëron operacionin e ri të SPAK!

Eksperti i sigurisë Fatjon Softa tha se SPAK pritet të godasë sërish me një operacion të ri për goditjen e…

Lexo më shumë »
Back to top button