Partia e re

Aktualitet/Lajme

Fatbardh Kadilli: Ja kush do i bashkohet partisë së re “IDE” dhe kë kemi ftuar

“IDE” është lëvizja më e re e cila është përfolur së fundmi, si një organizim që mund të mirëpresë ata…

Lexo më shumë »
Aktualitet/Lajme

Basha me parti të re? Enkelejd Alibeaj: Ja si do jemi në zgjedhjet e 2025-ës

Deputeti Enkelejd Alibej ka folur rreth zhvillimeve të fundit në kampin opozitar. Tashmë me vendim gjykata vula e Partisë Demokratike…

Lexo më shumë »
Back to top button