Fatbardh Kadilli

Aktualitet/Lajme

Fatbardh Kadilli: Ja kush do i bashkohet partisë së re “IDE” dhe kë kemi ftuar

“IDE” është lëvizja më e re e cila është përfolur së fundmi, si një organizim që mund të mirëpresë ata…

Lexo më shumë »
Aktualitet/Lajme

Fatbardh Kadilli: Opozita nuk ka projekt, 30 vite me njerëz të konsumuar

Ish kandidati për kryetar të Partisë Demokratike, Fatbardh Kadilli thotë se opozita ende nuk ka një projekt. Në një intervistë…

Lexo më shumë »
Aktualitet/Lajme

Fjalimi i Argita Malltezit? Fatbardh Kadilli: As Enxher Hoxha nuk vuri fëmijët në krye siç bën Berisha

Anëtari i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, Fatbardh Kadilli komentoi Kuvendin e Rithemelimit, i organizuar një ditë më parë. Sipas…

Lexo më shumë »
Back to top button