Tag Archives: zyrtarisht pushim

Dita e finales shpallet pushimi/ Më 25 maj do të jetë edhe dita pa makina në kryeqytet

25 maji do të jetë ditë pushimi zyrtar për administratën vetëm në Tiranë. Vendimi i miratuar në mbledhjen e qeverisë dhe bëhet në kuadër të masave të marra për finalen e Conference League mes Romës dhe Feynord që do të luhet në stadiumin Air Albania të mërkurën e ardhshme. “25 maji për të gjithë institucionet publike do të jetë pushim …

Read More »