Tag Archives: Zjarri në Komisariatin e Kamzës

Zjarri në Komisariatin e Kamzës, lihen në burg dy efektivët e policisë

Gjykata e Tiranës ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg”për dy policët e Komisariatit nr.5 të Kamzës, Hajredin Boja dhe Fatmir Isuf. Vendimi i gjykatës vjen pasi mbrëmjen e së shtunës, komisariati nr.5 i Kamzës u përfshi nga flakët, ku për pasojë mbeti i vdekur 26-vjeçari Arben Miçi, i cili mbahej në një nga dhomat e komisariatit. Të plagosur …

Read More »