Tag Archives: zgjedhjet e 26 maj 1996

Erion Braçe: Berisha donte të na vriste më 26 maj, atë e thërret gjaku akoma

Deputeti socialist Erion Braçe, ka postuar foton e dhunimit barbar më 26 maj të vitit 1996, për të kujtuar masakrën zgjedhore të Sali Berishës. #26MAJ PERSERI EDHE TE DUA TE HARROJ, KUFOMA KRIMINALE NUK ME LE! Merret akoma me politike, ben te njejten gje, KERCENON dhe minon cdo perpjekje te perbashket per normalitet demokratik, sic beri perseri sot; E DINI …

Read More »