Tag Archives: zevendesuesin e Salah

Liverpooli gjen zëvendësuesin e Salah

Muhamed Salah nuk është duke i përmbushur pritjet e trajnerit të Liverpoolit Jurgen Klopp, andaj trajneri gjerman është duke shikuar alternativat për një emër që mund ta zëvendësoj atë. Sipas një raporti nga “Calciomercato”, Liverpooli po vlerëson mundësinë e nënshkrimit të anësorit të Juventusit, Federico Chiesa në verë. Raporti thotë se trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp e pëlqen lojtarin dhe …

Read More »