Tag Archives: Zbutja e provave’:

Zbutja e provave’: Pse u lirua i akuzuari për tritolin në shtëpinë e Dukës

Mbrëmjen e 24 janarit, në kulmin e një përplasjeje të ashpër për zgjedhjet në Federatën Shqiptare të Futbollit, një sasi tritoli shpërtheu në portën e jashtme të shtëpisë së kreut të Federatës, Armand Duka. Njëzet e katër orë më vonë, Policia e Durrësit arrestoi 34-vjeçarin Arlen Hasanaj dhe pretendoi se e kishte zbardhur ngjarjen. Hasanaj, sipërmarrës dhe fqinj i Dukës …

Read More »