Tag Archives: ‘zbarkon’ në shtëpinë

Audiopërgjimi për “21 janarin”: Grupi hetimor ‘zbarkon’ në shtëpinë e familjarëve të Aleks Nikës, merren në pyetje babai dhe xhaxhai i tij

Prokuroria e Tiranës vijon hetimet në lidhje me audion e pretenduar për komunikimin e gardistëve më 21 janar 2011. Raportohet se OPGJ e Tiranës ka shkuar në shtëpinë e Aleks Nikës në Lezhë për të marrë në pyetje babain dhe xhaxhain e tij, të cilën kanë deklaruar se kanë në pronësi një audio përgjimin. Familjarët kërkojnë drejtësi për vrasjen e …

Read More »