Tag Archives: Yjet e Hollywood-it

Yjet e Hollywood-it që kanë bërë punë mjaft të zakonshme përpara se të bëheshin të famshëm

Rruga drejt famës dhe pushtetit nuk është gjithmonë e lehtë. Para se të bëheshin të pasur, të suksesshëm dhe të famshëm, disa nga yjet e sotëm duhej të provonin shumë profesione të ndryshme. Për shembull, shumë vite më parë, Jessica Chastain argëtonte fëmijët, e veshur me një kostum Mickey Mouse dhe Sylvester Stallone pastronte kafaze luanësh në kopshtin zoologjik. 1. …

Read More »

Yjet e Hollywood-it që u bënë baba pas të 50-ave

Atësia është një përvojë tepër shpërblyese. Është kaq e lezetshme saqë, si ne njerëzit e zakonshëm, edhe të famshëm nuk mund ta përmbajnë lumturinë e tyre pasi janë bërë prindër. Dhe disa prej tyre nuk iu përshtatën rregullave të vjetra të plakjes kur përqafuan këtë ngjarje të mrekullueshme në të 50-at e tyre. Aktori legjendar Steve Martin mirëpriti fëmijën e …

Read More »