Tag Archives: vrau shpresen

Nuk e lanë të bëjë karrierë dhe…?! Meta: Koha për t’i dhënë fund këtij regjimi që na vrau shpresën!

Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta ka zhvilluar sot një takim me strukturat në qytetin e Lezhës. Meta tha se është koha për të bërë gjithçka që t’i japim fund këtij regjimi shpresëvrasës, që quhet Rilindje. Ai tha se këtë gjë e kanë të qartë dhe socialistët e ndershëm. “Për të shprehur vullnetin e Partisë së Lirisë dhe vullnetin …

Read More »