Tag Archives: Vokshi zbardh ‘prapaskenat

Vokshi zbardh ‘prapaskenat’ e takimit Berisha-Alibeaj-Bardhi

Deputetja dhe anëtarja e Komisionit të Rithemelimit, ALbana Vokshi ka treguar prapaskenat e takimit të ish-kryeministrit Sali Berisha me Enkelejd Alibeajn dhe Gazment Bardhin dje në selinë blu. Vokshi tha për News 24 se gjatë takimit, u diskutua nga organizimi i strukturave të PD deri te emërimet e Lulzim Bashës, por biseda ishte në terma miqësore. Vokshi nuk pranoi të …

Read More »