Tag Archives: vdekja e shqiptarit

Detajet nga vdekja e shqiptarit në Selanik/ Pronari grek e plagosi në këmbë me sharrë elektrike dhe…

Pritet sot vendimi i prokurorit publik për të ngritur akuzën ndaj 59-vjeçarit grek, i cili është arrestuar në lidhje me plagosjen për vdekje të emigrantit shqiptar. Ky i fundit, Ylli Mera u gjet i vdekur në malet Kerdylia, pranë Arethousa, Selanik. Trupi i tij u gjet pasditen e së dielës, në një zonë të masivit malor, nga efektivët e policisë që …

Read More »