Tag Archives: Vangjush

“Damiani është: ç’i sheh syri, ia vjedh dora”, Spaho përplaset me socialistët: Ka nisur Vangjush ‘Non Grata’ që…

Në Kuvend ka pasur një përplasje mes Edmond Spahos dhe Damian Gjiknurit. Spaho i është përgjigjur duke e akuzuar ashpër, teksa ka risjellë në vëmendje edhe Vangjush Dakon ‘Non Grata’. “Çudira me projekt është ky i Durrësit që nisi si projekt i madh dhe përfundoi në 12 mijë apartamente për ti shitur. Sa i përket ‘Non Gratës’, ka nisur Vangjush …

Read More »