Tag Archives: Uruguai

Një tjetër barazim pa gola në Botëror, Uruguai dhe Koreja e Jugut ndajnë pikët

Uruguai dhe Korea e Jugut kanë ndarë pikët në ndeshjen e tyre të parë në Botërorin “Katar 2022”. Kjo ishte ndeshja e radhës e ketij Boterori që përfundon me barazim pa gola, 0-0 Uruguai shihej si favorit në këtë përballje, megjithatë në fund koreanët arritën të fitojnë një pikë të vlefshme nga kjo ndeshje. Kjo sfidë ishte e para qe …

Read More »