Tag Archives: udhetarja

Fshehu kokainë me vlerë 450 mijë dollarë në karrigen me rrota, arrestohet gruaja në aeroport

Një udhëtare në Aeroportin Ndërkombëtar John F. Kennedy të Nju Jorkut u arrestua pasi iu zbulua kokainë me vlerë 450 mijë dollarë e fshehur në rrotat e karriges së saj me rrota. Udhëtarja mbërriti në qytetin e Nju Jorkut nga Republika Domenikane më 10 nëntor, sipas një njoftimi për shtyp nga Doganat dhe Mbrojtja Kufitare e SHBA. Oficerët vunë re …

Read More »