Tag Archives: Tulant Balla

Balla: Berishës dhe Metës s’jua kemi parë hajrin as veç e veç, mbështesin Vladimir Putin

Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ishte në një takim me mallakastriotët të cilëve u premtoi që nuk do jenë kurrë vetëm. Ai tha se Mallakastra është një tokë e bekuar dhe prodhimi i vajit këtë vit ka qenë shumë i mirë. Për këtë arsye Balla u shpreh se po flet çdo ditë dhe me Krifcën për …

Read More »